TEKNİKER  ETİKET MATBAA MAKİNA VE MALZEMELERİ SANAYİ LTD.ŞTİ

 

 

 

İletişim:

Tekniker Etiket Matbaa Makina Malzemeleri ve Kağıtçılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi

 

Davutpaşa Cad. Emintaş Matbaacılar Sanayi Sitesi.  No:103/365A

Topkapı-İstanbul TÜRKİYE

 

Tel : 0212 613 26 52 - 58

 

Fax: 0212 567 81 79

 

Bize Ulaşın: (Lütfen tıklayın)

 

 

Teknikeretiket

 

 

 

 

Matbaa Malzemeleri

İthal Matbaa Kimyasalları

 

 

Kalıp Temizleme Sütü(2 Lt.)
Pozitif hassaslaştırılmış kalıplar için baskı öncesinde ve baskı aşamasında mürekkepten veya kalıp hazırlanması sırasında yüzeyde oluşan yağlanmaları ve diğer unsurların temizlenmesinde kesin sonuç verir.Ayrıca kalıp yüzeyindeki dokuyu bozmadan hafifçe aşındırıcılığı sayesinde mürekkep almayan yüzeylerde ve nem için düzenlenmesinde baskı yüzeyinin mürekkep almasını ve nemlenmesini arttırır.

 

 

Kalıp Banyosu 1+9 positiv (10 Lt.)
Kullanıma sunulan KRUSE marka kalıp banyosu otomatik kalıp banyo makinalarında kullanılabildiği gibi manuel olarakta (elle) kalıp tamponu ile de kullanılabilir.
Tavsiye edilen manuel kullanımdaki karışım 1 ölçek kalıp banyosuna aynı ölçekte 9 defa su katılır.Bu işlem yapıldıktan sonra karşımın sağlanması için ağzı kapalı kapta çalkalama işlemi yapılır.(manuel kullanımda)
Sulandırma işlemi kullanım kadar yapılmalı ve her kullanımda taze olmasına dikkat edilmelidir.KRUSE kalıp banyosu çeşitli marka kalıplarda mükemmel sonuç verir.

 

Positiv Kalıp Korrektör Kalemi
KRUSE tarafından üretilen korrektör kalemlerinin kullanım amacı kalıp üzeri pozlama ve banyodan sonra istenmeyen noktacıkların pratik ,güvenli ve hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar.
Farklı uç kalınlıklarında üretilen korrektör kalemleri kalın uçlu, orta uçlu ve ince uçlu olarak üretilmiştir.

 

Korrektör (250-125 cc.)
KRUSE tarafından üretilen klasik korrektörler düzeltme jeli üç farklı ambalajda siz kullanıcılara sunulmuştur.Positif kalıplar için emsallerine göre kullanım sırasında kokusuz yoğun olarak formüle edilmiştir.Aksiyonel çabukluğu derinlemesine nufüs ederek kullanım kolaylığı sağlar.Alimunyuma pasifçe ihtiva ederek düzeltmelerde belirgin başarı ihtiva eder.

 

Kalıp Açma Tamponu

Klasik kalıp açma yönteminde kalıp yüzeyindeki emisyon dengeli ve çabuk yapılabilmesi için vazgeçilmez materyaldir.Kullanış kolaylığı ve kolayca elle kavranabilecek bir sapa sahiptir.Tüy dökmez peluş kısmı ana gövdeye iyice sabitlenmiştir.Hafif olam özelliği kalıp yüzeyinde rahat hareket etmesini sağlar.Tavsiye edilen kullanım kolaylığı hazırlanan konsentrenin 18-24 derece olmasıdır.

 

Film ve Scanner Antistatik Temizleyici. K3000 and K1000 (1 Lt.-(Dram Antist)

 Bu ürün yüzeyde kalan yağ ve grafik materyallerden kalan tortuları temizler ve uzun süre kirlenmemesini sağlar.

 

Aydınger Toner Arttırıcı
Yoğunluk Toneridir.Hızlı karartma laser toneri için sanayi tipi kullanım.Yoğunluğun artmasını sağlar.20-25 cm.'den püskürtülerek yüzey tamamıyla kaplanır.Kullanmadan önce çalkalayınız.Püskürtme halinde tabaka dikey durumda olmalıdı
r.

 

 

Sparaguime (1 Lt.)
Hazne Suyu (3 Lt.)
Boya Sökücü (1 Lt.)
Konsantre Pozitif Fikser (3 Lt.)
Pomza Taşı
Alvania Gres Yağı (1 Kg)
Shell 150 Makina Yağı (Heidelberg)
Pevalin El Temizleme Kremi 500ml.-1Lt.
Print Wash (Merdane Yıkama Maddesi)
Ofset Alkolü

TUTKAL

Mücellit Tutkalı (1 Kg.)
Mücellit Tutkalı (4 Kg.)
Mücellit Tutkalı (10 Kg.)
Mücellit Tutkalı (40 Kg.)

Polymar P5 (5 Kg.)
Polymar P5 (30 Kg.)
Polymar P25 (30 Kg.)